czwartek, 21 listopada 2013

Być kobietą, być kobietą... czyli kolejny konkurs na Rozdawajce :)

Witajcie:)
Dzieciaki w końcu śpią - a ja zgodnie z obietnicą przychodzę do Was o tej niebanalnej porze (właśnie jest 1 w nocy - to znaczy była jak zaczęłam pisać ten post. Kończę go o trochę bardziej przyzwoitej porze) z konkursem. Jego myślą przewodnią tym razem jestCzyli konkretnie - co dla Ciebie znaczy określenie "BYĆ KOBIETĄ" ?? 

Więc skoro już mamy pytanie konkursowe to czas na zasady.
Organizatorem zabawy tak jak wcześniej jest właściciel sklepu z kosmetykami Naturica.pl
Konkurs trwa do końca świąt - czyli do 26 grudnia włącznie. Wyniki ogłoszę w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu ale postaram sie jednak aby to było w tym roku :)
Zgłoszenia do konkursu w postaci komentarzy proszę publikować pod wpisem.

Zasady konkursu również pozostają bez zmian. I szczegółowo są omówione w tym poście . Dla przypomnienia - najważniejsza zasada dla mnie i mogąca wzbudzać najwięcej kontrowersji - jeśli wygracie kupon - zgadzacie się opinie o wybranych kosmetykach umieścić na swoim blogu. Zgadzacie się również na skopiowanie Waszej opinii i wklejenie jej na stronie z danym kosmetykiem sklepu Naturica.pl ( w praktyce wygląda to na przykład tak) oraz na blogach, na których są gromadzone opinie o kosmetykach danej firmy. Przykłady blogów:
http://bingospa.blogspot.com/
http://kosmetyki-apis.blogspot.com/

Nagrody - tutaj pozwolę sobie wkleić z poprzedniego posta konkursowego - i tak jak poprzednio - kupony nie obejmują koszty przesyłki :)


Nagrody: 3 podstawowe za wzięcie udziału w rozdawajce oraz 3 dodatkowe za spełnienie dodatkowych warunków. Oczywiście są to kupony na zakupy dowolnych produktów ze sklepu Naturica.pl


3 podstawowe:
100 zł - I miejsce
75 zł -II i III miejsce


Dodatkowo wśród osób które wykonają zadania ponadprogramowe wybiorę kolejne 3 osoby - a zwiększyć swoje szanse na wygraną  bonu można :
 - za umieszczenie informacji o rozdaniu w postaci artykułu na swoim blogu - bon o wartości 75 zł
 - za umieszczenie informacji o rozdaniu na FB bon o wartości
75 zł

Czyli mówiąc na chłopski rozum : ) Wśród tych osób które zostaną obserwatorem bloga na przykład wybiorę najlepszą według mnnie odpowiedź na pytanie - i tu już nie będę wybierała ze wszystkich zgłoszeń - tylko z tych spełniających warunek dodatkowy

 Również warunki udziału w konkursie są nie zmienione,czyli w skrócie: trzeba być obserwatorem (i to publicznym) Rozdawajki, trzeba mieć baner Rozdawajki na swoim blogu, trzeba polubić nasz FunPage na Facebook'u i co równie wazne odpowiedzieć na pytanie konkursowe - tak abym szczękę długo z ziemi podnieść nie mogła :) Wtedy wygrana pewna ;)


I zgłoszenia sprawdzonym już zwyczajem w komentarzach w następujących punktach:

1) Być kobietą ..... czyli odpowiedź na pytanie konkursowe
2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka
3) to samo na FB
4) e-mail do konkatku w razie wygranej poproszę :)
5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK/NIE
i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
6) blog Naturica obserwuję jako
7) link do artykułu w którym została umieszczona informacja o listopadowym rozdaniu
8) znowu link - ale tym razem z udostępnienia informacji o konkursie na Fejsie ;)
 
No i teraz pozostało mi tylko życzyć powodzenia i serdecznie zaprosić do udziału :)

25 komentarzy:

 1. bardzo ciekawy konkurs:)

  1) Dla mnie kobiecość to przede wszystkim dwie zupełnie przeciwstawne cechy jak wrażliwość i siła, które wspaniale się ze sobą współgrają i tworzą niezniszczalną całość. Uwielbiam kobiety(!) i podziwiam je na każdym kroku. Potrawimy zrobić multum rzeczy na raz i mimo, że czasem mamy mało czasu dla siebie to chodzimy z uśmiechem na twarzy. Dlaczego? Bo wiemy, że bez nas świat runął by w gruzach! No ewentualnie byłby strasznie nudny:)
  2) Obserwuję jako KaTT
  3) FB jako Kasia P.
  4) e-mail Katarzyna_Plotczyk@wp.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK

  6) blog Naturica obserwuję jako KaTT
  7) -
  8) -

  OdpowiedzUsuń
 2. 1) Być kobietą .....to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. To nie tylko uroda, powabność i gracja, ale także siła i upór, z którym przeciwstawiamy się codziennym trudnościom. Być kobietą to być matką, która zapewnia bezpieczeństwo swoim dzieciom, dba o domowe ognisko a w międzyczasie robi sto tysięcy innych rzeczy. Być kobietą znaczy umieć pogodzić pracę, z wychowaniem dzieci, prowadzeniem domu a przy tym znaleźć czas dla siebie by pięknie wyglądać, zdrowo się czuć, tryskać energią i dobrym humorem.
  2) Obserwuję jako Milena M
  3) to samo na FB Milena Mn
  4) e-mail millena90m@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako Milena M
  8) znowu link https://www.facebook.com/milena.mn.3/posts/608535429205367

  OdpowiedzUsuń
 3. Być kobietą to duża odpowiedzialność,bo kobieta to także żona,matka,siostra,babcia.Każda z tych ról wymaga od kobiety wielkiego nakładu pracy,dobrej organizacji,wiele cierpliwości,miłości ,ciepła,poświęcenia,wytrwałości,zdyscyplinowania,siły duchowej ale i fizycznej,uśmiechu na twarzy,czułości,zaangażowania i tak można by wymieniać w nieskończoność:) Być kobieta to po prostu być SUPERMENKĄ! :)
  obserwuję jako puderniczkam
  na FB marta puderniczka
  email puderniczkama@gmail.com
  zgadzam się na warunki konkursu;)tak
  blog naturica obserwuje jako marta puderniczka

  OdpowiedzUsuń
 4. link do info na FB https://www.facebook.com/marta.puderniczka/posts/1433167773564750
  notka na blogu http://puderniczkama.blogspot.com/2013/11/byc-kobietarozdanie-u-rozdawajki.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będą wyniki konkursy cellulitowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejka:) Przeoczyłam Twój post - teraz usiadłam do rozstrzygnięcia tego konkursu i w końcu go zauważyłam :) Więc tak - na dzień dzisiejszy jeszcze zostało kilka kuponów na kosmetyki antycellulitowe z tamtego konkursu. Dlatego myślę że trochę zmienię zasady i głosowania nie zrobię - bo warunki do głosowania spełniło zaledwie kilka dziewczyn. Ty spełniłaś - więc kiedy uzupełnisz pozostałe warunki - z banerem (przeglądałam blog i go nie znalazłam) ewentualnie wskażesz mi miejsce gdzie został umieszczony napisz do mnie :) Wtedy porozmawiamy o nagrodzie z etapu drugiego

   Usuń
 6. Być kobietą. Hmm to pytanie od dawna krążyło mi po głowie. Bo co to dokładnie znaczy być kobietą? Są pewne cechy charakteru,które kojarzą nam się z kobietami,ale czy nie ma wrażliwych,opiekuńczych i emocjonalnych mężczyzn? Są. Czy nie ma odważnych,bezwzględnych,obojętnych na innych kobiet? Są.I wtedy zdałam sobie sprawę,że być prawdziwą kobietą to znaczy być matką, Bo nie ma żadnego ojca,który mógłby zastąpić mamę.
  Obserwuję jako Dbająca
  E-mail: maartynamaartyna@gmail.com
  Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  Blog Naturica obserwuję jako Dbająca

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. 1) Być kobietą to być żoną, kochanką, matką, córką... . Kobieta musi zmierzyć się z trudami dnia codziennego, ale również zadbać o swój wygląd. Potrafi być perfekcyjną Panią domu oraz Miss piękności.Tak to istota wielozadaniowa i skomplikowana Jak to wszystko pogodzić? Wiemy to tylko MY- kobiety.
  Bycie kobietą to dar, dzięki, któremu możemy cieszyć się z noszenia potomstwa, ale również wychowywania. Kobieta niewątpliwie jest filarem rodziny.
  Płeć piękna kojarzy się z gracją, delikatnością, wdziękiem, ale również przez bieg czasu udowadnia, że te cechy nie koligują w byciu zaradną.
  Kobieta to nie tylko piękno zewnętrzne, ale także wewnętrzne...
  2) Obserwuję jako trujaca1
  3) Fb jako: Klaudia B.
  4) wytycznekosmetyczne@o2.pl
  5) Tak
  6) Blog Naturica obserwuję jako: Klaudia B.

  OdpowiedzUsuń
 9. 1) Być kobietą to dla mnie przede wszystkim być mamą. Wcześniej czasami uważałam się za kobietę, ale byłam raczej dziewczyną. Być kobietą to nosić w brzuchu małe cudo, a później tulić je w swoich ramionach. Być kobietą to być centrum rodziny, ostoją, kimś po prostu niezbędnym dla bliskich, partnerką dla męża, całym światem dla dziecka. Mieć piersi pełne mleka. Być kobietą to czasami płakać, ale częściej się śmiać. Wycierać brudny nosek i lukrować ciastka. Malować usta, olejować włosy i olewać cellulitis czy pypcia na plecach. Być kobietą to kochać.
  2) Obserwuję jako fightthedull
  3) Na FB lubię jako Włosowelove blog
  4) fightthedull@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako fightthedull
  7) -
  8) https://www.facebook.com/wlosoweloveblog/posts/179027602304988

  OdpowiedzUsuń
 10. 1) Być kobietą? O matko, to najgorsze zadanie. W ogóle uważam, że jesteśmy bohaterkami. Być kobietą to siła, siła i jeszcze raz siła. I mówię tu o sile psychicznej jak i fizycznej. Tak, drodzy panowie. My też jesteśmy silne. Nie zgadzasz się? A , przepraszam ja Ciebie, RODZIŁEŚ?! Pewnie zaczniesz opowiadać o żołnierzach, którym miny urywały nogi ble ble ble. Dobre sobie, chyba nie wiesz co to znaczy ból. Wycisnąć arbuza nosem nie jest łatwo! A później, nocne wstawanie. I nie ma, że boli! Godzina 4 rano, dzidziak wyspany, śmieje się od ucha do ucha: no mamo, pobawiłbym się tymi śmiesznymi zabaweczkami przy moim bujaczku. A! I jeszcze bym zjadł jakieś mleczko, mniam mniam.
  Pamiętajmy też, że „autor” tego słodkiego maleństwa jak wróci z pracy też by coś wszamał. Nie masz czasu ugotować? To znaczy , że sobie nie radzisz. Z całych sił próbujesz zadowolić siebie, dziecko i swojego partnera a i tak jesteś z siebie niezadowolona. Dlaczego? Bo wyglądasz jak maszkaron! No tak, nie miałam czasu się pomalować… Phi, po co, i tak dziś nigdzie nie wychodzę.
  Niektóre z Nas, bohaterek, mają przywilej wieczorny. Mianowicie taki, że mogą sobie pozwolić na kąpiel, bo ojciec siedzi z młodym. Ale czy to takie miłe? Patrzeć na rany powojenne: cellulit, rozstępy- pozostałość po tych trzech kilach słodkości mamuni, które siedzi z tatusiem.
  Ale wiecie co? Gdyby mnie ktoś zapytał jeszcze rok temu co to znaczy być kobietą odpowiedziałabym zupełnie co innego niż teraz. Teraz uważam, że bycie kobietą polega wyłącznie na umiejętności poświecenia się innym. . Umieć się poświęcić dla siebie, rodziny, ukochanych, dzieci. Nawet jeśli bywają dni kiedy nie mam czasu zębów umyć, ogolić nóg czy przejrzeć się w lustrze wiem, że jestem potrzebna , i że to ja kręcę tą machiną powszechnie znaną pod nazwą Rodzina.
  Zmodyfikuję lekko pytanie konkursowe:
  „Co to znaczy być szczęśliwą kobietą?”- być zdolnym do poświęceń, nie zatracając siebie.
  Gwoli ścisłości- jestem dumna, że jestem kobietą . Dziękuję organizatorce za to pytanie bo odpowiadając sama się dowartościowałam:] Nie zdawałam sobie sprawy, że takie z Nas Bestie nie do zdarcia :)

  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka: krwawa jadzka
  3) FB- paulina wujec
  4) e-mail : krwawa.jadzka@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako: krwawa jadzka
  7) -
  8) -

  OdpowiedzUsuń
 11. 1) Być kobietą oznacza dla mnie bycie osobą wrażliwą i zarazem silną. Mężczyźni tak nie potrafią: albo są twardzielami albo mamisynkami. My to co innego ;-) Kobiecość wyróżnia się niesamowitą wrażliwością w stosunku do wszystkich i wszystkiego: do bliskich, do dzieci, do zwierzaków, do pięknych sukienek, itp, itd. Kobiety uważa się za słabą płeć, ale dla mnie jest oczywiste, że to my rządzimy światem pod każdym względem. Gdyby nie my na świecie nie byłoby tylu wspaniałych i inteligentnych osób. To my nadajemy dzieciom odpowiedni charakter i to my wskazujemy im właściwą drogę w kroczeniu w dorosłość. Jesteśmy pomocne, tolerancyjne, współczujące, kochające, inteligentne. Oprócz tych wielu wzniosłych wartości, kobiety wyróżnia nieziemska siła, którą potrafią pokazać w najmniej oczekiwanym momencie. Potrafimy tupnąć nogą, kiedy coś nam się nie podoba lub walnąć przysłowiowego "focha" ;) Mamy charakter, którego mogą pozazdrościć nam faceci i to czasami my okazujemy się być tymi "twardzielami" ;-)
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka: Kasiaaa
  3) FB: W moich kręgach
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej: kaska383@op.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako: Kasiaaa
  7) -
  8) znowu link - ale tym razem z udostępnienia informacji o konkursie na Fejsie : https://www.facebook.com/wmoichkregach

  OdpowiedzUsuń
 12. 1) Być kobietą .to dla mnie rzecz święta ponieważ pomimo tego, że jesteśmy uznawane za tą słabszą płeć to tak naprawdę w stresowych, czy pod bramkowych sytuacjach to my wyciągamy te asy z rękawów.
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka Magdalena B
  3) to samo na FB Magdalena Błaż
  4) e-mail do konkatku w razie wygranej poproszę :) lady1307@interia.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako Magdalena B
  7) link do artykułu w którym została umieszczona informacja o listopadowym rozdaniu http://magicwordcherry.blogspot.com/2013/12/rozdawajka-znow-rozdaje.html#comment-form
  8) znowu link - ale tym razem z udostępnienia informacji o konkursie na Fejsie ;)
  Na moi,m GB jest udostępnienie posta z informacją ;) https://www.facebook.com/pages/Ciekawska-Magdalena-blog/493561980719257

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. 1) Być kobietą to dla mnie przede wszystkim możliwość poczucia radości z macierzyństwa. Te niezwykłe momenty, gdy czujemy pierwsze ruchy dziecka, magiczna chwila narodzin i później obserwowanie jak mała krucha istotka zmienia się i odnajduje swoje miejsce w świecie. Czy może być coś cudowniejszego?

  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka- Mąłgorzata Margaretka

  3) to samo na FB - Małgorzata Wójcik

  4) e-mail do konkatku w razie wygranej poproszę :)- m_margaretka@o2.pl

  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK

  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe

  6) blog Naturica obserwuję jako Małgorzata Margaretka

  7) link do artykułu w którym została umieszczona informacja o listopadowym rozdaniu - http://opiniowanieproduktow.blogspot.com/2013/12/rozdanie-na-rozdawajce.html

  8) znowu link - ale tym razem z udostępnienia informacji o konkursie na Fejsie ;) - https://www.facebook.com/pages/Gratisy-w-Sieci/137336576411462?ref=hl

  OdpowiedzUsuń
 15. Być kobieta znaczy być sobą, nie robić niczego na siłę tylko dlatego że to modne. Jeśli mi coś nie pasuje nie robie tego żeby udowodnić komuś jaka to jestem fajna. Mam swoje zdanie i jeżeli coś postanowię staram się to zrealizować chociaż ciężko czasami jest
  Być kobietą to być żona matką. Przed narodzinami dziecka byłam tylko młodą dziewczynka która przejmowała się tym co inni mówią swoim wyglądem. Ciąża dała mi inne spojrzenie na kobiecość Warto dbać o siebie nie przejmować się tym co inni mówią i realizować swoje cele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) obserwuję blog Rozdawajka gosiamysz
   2) to samo na FB MałgorzataWK oraz mój blogowy Fan Page Gosiamysz.blogspot.com
   3)e-mail gosia22w@interia.pl
   4) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
   i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
   5) blog Naturica obserwuję jako gosiamysz dodałam też blog do blogrola mojej listy czytelniczej
   6) link do artykułu
   http://gosiamysz.blogspot.com/2013/12/dafi-dzbanek-filtrujacy-omega-4l.html
   7) link na Fejsie ;)
   udostępniam na swoim Fan Page
   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=258443764312715&set=a.196616413828784.1073741827.171371576353268&type=1&theater
   oraz jako MałgorzataWK
   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=496382787144156&set=a.396709157111520.1073741826.100003173170212&type=1&theater

   udostępniam też na innym FB

   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=496382787144156&set=a.396709157111520.1073741826.100003173170212&type=1&theater

   Usuń
  2. ten ostatni link nie jest dobry poprawiony przesyłam Udostępniam na profilu nafb
   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=508260785948763&set=a.165148890259956.36222.100002945398977&type=1&theater

   Usuń
 16. 1) Być kobietą, czyli prać, sprzątać, gotować, wstawać o 5:00 rano i przygotowywać obiad, a kłaść się spać o 1:00 w nocy, jak już zostanie wszystko posprzątane. Ogólnie być "kurą domową", ale także ubierać się modnie, dbać o siebie.
  2) Angelika Strzałka
  3) Angelika Strzałka
  4) angelika.s.98@wp.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  6) Blog Naturica obserwuję jako: Angelika Strzałka
  7) -
  8) -

  OdpowiedzUsuń
 17. 1) Być kobietą ..... czyli odpowiedź na pytanie konkursowe
  Przez długi, długi czas zastanawiałam się nad odpowiedzią na to pytanie. Od pewnego czasu nie istnieje dla mnie hasło: "być kobietą" ale "czuć się kobietą". Od 1,5 roku jestem mamą, było i jest to dla mnie nie lada wyzwanie, tym bardziej że jestem mamą bliźniaczek. Właśnie do tego momentu kobiecość dla mnie to było: zadbany wygląd, makijaż, eleganckie ubranie, itp. Jednak zrozumiałam, że aby czuć się kobietą nie trzeba codziennie kroczyć w pełnym " uzbrojeniu makijażowym", itp. czasami wystarczy pomalować rzęsy czy paznokcie a nasze notowania we własnych oczach rosną aż pod chmury. Ważne jest, aby w codziennych zabieganiu umieć pielęgnować tę naszą kobiecość i postępować zgodnie ze swoimi zasadami, bez oglądania się na innych, bo każda kobieta wie co jest dla niej najlepsze i najważniejsze. Warto znaleźć w sobie choć odrobinę kobiecości i ją pielęgnować, dla samej siebie, nie dla innych. Jeżeli my będziemy z siebie zadowolone, będziemy czuć się dobrze ze sobą, to inni również będą nas postrzegać w ten sam sposób.
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka: MMMaloka
  3) to samo na FB: Lakierkowo
  4) e-mail: muminek526@wp.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako: MMMaloka
  7) link do artykułu w którym została umieszczona informacja o listopadowym rozdaniu: http://lakierkowo.blogspot.com/2013/12/byc-kobieta-zapraszam-do-udziau-w.html
  8) znowu link - ale tym razem z udostępnienia informacji o konkursie na Fejsie ;) https://www.facebook.com/pages/Lakierkowo/514961751924943 - udostępnione na osi czasu

  OdpowiedzUsuń
 18. 1)

  Być kobietą to krótkie określenie,
  Które wyraża wielu cech połączenie.
  Kobiecość to nieprzewidywalność
  I do kokietowania ogromna zdolność.
  Przez do perfekcji ciągłe dążenie,
  Nie obce jest nam słowo spóźnienie.
  Oceniać innych bardzo lubimy,
  Ze swoich sukcesów się zawsze chlubimy.
  Cenimy elegancję i wygodę,
  Śledzimy każdą najnowszą modę.
  Nasz instynkt nigdy nas nie zawodzi,
  Zawsze pomaga, nigdy nie szkodzi,
  Czasem drapieżny i uwodzicielski,
  Czasem łagodny i przyjacielski.
  Bycie kobietą to dar wyjątkowy,
  Nigdy nie uda się go zdefiniować.

  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka vesp007er (vesper lizbark)
  3) to samo na FB Amelia JA
  4) vesp007er@o2.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako vesp007er (vesper lizbark)
  7)
  8) https://www.facebook.com/amelia.ja.393/posts/1462989790595272

  OdpowiedzUsuń
 19. 1) Być kobietą ..... czyli odpowiedź na pytanie konkursowe

  Być kobietą???? Być kobietą oznacza spełniać odpowiednią rolę w społeczeństwie przez całe swoje życie. Kiedyś nasi pradziadowie dokładnie wyznaczyli, czym powinna zajmować się kobieta, a czym mężczyzna i tak pozostało do dziś. Dawniej głównym zadaniem kobiety było rodzić dzieci, zajmować się domem, pomagać i wspierać swojego ukochanego mężczyznę oraz być ozdobą przy jego boku. Dzisiejsze czasy dorzuciły do tego jeszcze parę super zadań: kobieta musi myśleć jak facet, zachowywać się jak dama, wyglądać jak anioł i pracować jak wół. A bycie ko­bietą to strasznie trud­ne zajęcie, bo polega głównie na za­dawa­niu się z mężczyznami. Ko­bieta jest więc dla mnie organiz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko!!! :)

  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Rozdawajka: Princessa Egoistka
  3) to samo na FB: Wioleta R.
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę: wiola606@vp.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako: Princessa Egoistka
  7) link do artykułu w którym została umieszczona informacja o listopadowym rozdaniu: Nie
  8) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=335894929887034&id=170692736407255

  OdpowiedzUsuń
 20. 1) Być kobietą, być kobietą...
  Ach...cudownie jest nią być,
  ponieważ umiemy piękno z siebie wydobyć.
  Makijaże różne wymyślamy
  i facetów zdobywamy.
  Czarujemy ich długimi rzęsami,
  którzy przychodzą do nas z pięknymi kwiatami – niestety przeważnie z przeprosinami ;)
  Możemy stać przed lustrem godzinę czy dwie
  i nikt dziwnie nie przygląda nam się.
  Tonę ubrań kupujemy
  i zachwytu naszych mężczyzn oczekujemy.
  Jesteśmy delikatne i wrażliwe,
  a przy tym jednocześnie bardzo troskliwe.
  Zawsze pomocne,
  a także dobrą radą w potrzebie służące.
  Cudownie jest kobietą być,
  bo bez nas żaden mężczyzna nie może się obyć.
  Umiemy podkreślić swą urodę
  w pogodę czy niepogodę.
  Kobieta swój sposób na wszystko ma
  dlatego niech każdy facet o nią dba! :)

  2) anioleek89
  3) Marta P.
  4) anioleek89@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako anioleek89
  7) -
  8) https://www.facebook.com/marta.pacek.14/posts/625365080857384

  OdpowiedzUsuń
 21. 1) Być kobietą to stawanie przed ciężkimi wyborami takimi jak w co się ubrać każdego dnia. Być kobietą to ubieranie wysokich szpilek i kocia kreska na oku. Być kobietą to uwodzenie i kuszenie. Być kobietą to dbanie o swoje ciało oraz zmaganie się z cellulitem :D. Być kobietą to testowanie kosmetyków oraz eksperymentowanie z naturalna pielęgnacją, taką jak jajko na włosy czy oliwa na ciało. Jak pięknie być kobietą :D
  2) dobiezka
  3) Marta Dob.
  4) dobiezka@o2.pl
  5) Zgadzam się na warunki konkursu TAK
  i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako dobiezka
  7) link do artykułu w którym została umieszczona informacja o listopadowym rozdaniu brak
  8) https://www.facebook.com/dobiezka

  OdpowiedzUsuń
 22. ,,Jestem kobietą'' o tym pięknym ,aksamitnym głosem nam Edyta Górniak śpiewała ale ważne by każda z Nas swe piersi regularnie badała .Takie badanie życie nam ratuje a każda kobieta po jego wykonaniu uśmiech na twarzy zyskuje .Mammograf to nie salon strach to autobus ratujący nasze życie bo guzek na piersi często działa ukrycie .Takie badanie w mammografie nic nie kosztuje bo Państwo kobiecość za free nam funduje .Dlatego z takiej formy przedłużania naszego pięknego życia korzystajcie i żadnym rakom się nie dajcie .Pozwólcie by Waszym cennym życiem ,Wasze dzieci się cieszyły i dbajcie by Was onkologiczne choroby nie zabiły .Regularnie stan swych piersi kontrolujcie i bezpieczeństwo ,zdrowie dla całej rodziny zyskujcie .Natura pięknie nas ukształtowała i ważne by każda z Nas o te atrybuty kobiecości dbała .Blog Rozdawajka to piękna pełna kobiecości bajka tutaj płeć piękną się zawsze szanuje i bony to sklepu Naturica się nam oferuje . Obserwuje jako Adusiek Warchoł e-mail kochanka97@interia.pl Zgadzam się na warunki konkursu ,Brak linku do artykuł. Informacja o konkursie została umieszczona tutaj https://www.facebook.com/ada.podkarpacka?ref=tn_tnmn

  OdpowiedzUsuń