wtorek, 9 lipca 2013

Jaki chcecie konkurs teraz - czyli pomysł na rozdawajkę nr 2

Czekam i czekam na odpowiedzi - i w sumie nadal nie wiem jaki chcecie konkurs.(chyba że garstka ma decydować za ogół)  I tak sobie myślę - że to pewnie z powodu umieszczenia pytania o konkursie na samym dole ostatniego postu. Więc postanowiłam jeszcze raz napisać i głośno i wyraźnie się zapytać - jaka zabawa z niżej wymienionych podoba się Wam najbardziej.
Na propozycje czekam do końca tygodnia - a potem startujemy z kolejnym konkursem :)
I przypominam że są jeszcze kupony do wykorzystania w ramach walki z cellulitem :)
Więc jak  ma ochotę - zapraszam do zabawy :)

A do wyboru macie nagrodzone pomysły z konkursu nr 1
Czyli:

 1. jaki 1 produkt z oferty Naturica zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego?
 2. pocztówka z wakacji - czyli przez całe wakacje mamy czas by wysłać Naturice pozdrowienia z naszych wypraw, a później p. Ula wybiera najładniejszą/najzabawniejszą/najbardziej wzruszającą i nagradza ją :) - i skłaniam się ku wirtualnym pocztówkom - dzięki czemu łatwo będzie je zaprezentować na tym blogu
 3. jeden kosmetyk dla całej rodziny? recenzja jednego produktu okiem kilku osób np. co myślę o nim ja, co mama/babcia/ tata/ mąż...
 4. AKCJA moje kosmetyki- KOBIETA AKTYWNA- zdjęcia ( z cyfrówki lub komórki - ważne żeby były naturalne, filmy i opisy scen i sytuacji) ja i moje kosmetyki w codzienny akcjach - RUCH : trening fitness,taniec,running lub zwykłe sprawy na mieście;-): zakupy w galerii handlowej, jazda autem lub autobusem, praca-biuro i siła działania moich kosmetyków przeciw stresowi w pracy!pokazujemy siebie w naturalnych sytuacjach:-) może być "life"recenzja! Chodzi o to ,żeby pokazać ich działanie na co dzień w naturalnych "kobiecych" działaniach;-)
 5. Akcja BEZPIECZNE LATO (nazwa brzmi jak jakaś akcja drogówki, no ale nazwę można zmienić ;)) - to akcja mająca na celu uświadomić kobiety jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna, i że stosując filtry również można się opalic - ale zdrowo i bezpiecznie. Wiele z nas lubi kolor opalonej skóry, ale przecież nie można w tym celu ryzykować własnego zdrowia. Akcja polegałaby np na opisaniu swoich sposobów na zdrową skórę latem, ulubionych kosmetyków na słońce itd.
 6. WIESZ CO WKLEPUJESZ (wybacz te nazwy :D) - mająca na celu wzrost świadomości wśród blogerek i konsumentek na temat składników występujących w kosmetykach, których na co dzień używamy. Mogłaby polegać na przykład na tym, że zgłaszają się dziewczyny, każda wybiera po 2 składniki z listy tych popularnie występujących w kosmetykach (można zrobić np tak żeby się te składniki nie powtarzały), jeden składnik z tych których trzeba unikać i jeden dobry i bezpieczny, po czym zbieramy o nich informację i piszemy artykuł na swoim blogu na ich temat.

Można wybrać jeden konkurs - wybory w komentarzach:) Nawet wpisanie samego numerku - bez komentarza - będę zliczać :) Nie będę zliczać głosów podwójnych - w takim wypadku policzę pierwszą propozycję :)

No to czekam

32 komentarze:

 1. 6 - może będzie większa świadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o rany :) wstajecie szybciej ode mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie pomysł numer 3 choć powiem że ciężko jest wybrać ;p Ale 3 wybieram bo jestem młoda mama, mam dziecko i męża :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie najfajniejszym pomysłem jest 3.AKCJA moje kosmetyki- KOBIETA AKTYWNA :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 ,4 i 6 połączyłabym je świadomy wybór z codziennymi sytuacjami + zdjęcia z wakacji, może krótkie filmiki lub GIFy...:-).
  To trochę jak kino akcji z kosmetykami:-). Będzie więcej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 6. 1 i 4 - te mi się najbardziej podobają :D

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam na konkurs z dafi dzbanek filtrujący do wygrania

  OdpowiedzUsuń
 8. Chociaż w sumie po zastanowienu stwierdzam, że jedynka też jest fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. jedynka :)

  reszty, poza rodzinnym testowaniem [chociaż nie widzę możliwości, by każdy napisał z osobna] jakoś nie kumam /nie widzę do końca :)

  a przy okazji, kolagen, który recenzowałam, muszę uzupełnić, bo trzy pokolenia u mnie na urlopie go stosowały i się zakochali wszyscy jak leci, a w szczególności moja mama, która wręcz podwędziła mi resztę butelki ;)

  pozdrawiam, Cholera Naczelna z 4cholery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. No to wybrałyście:)
  Ewidentnie jedyneczka i bezludna wyspa wygrała :) Przytłaczająco przeważająco przewagą;)
  Więc innej opcji nie ma:)
  Wieczorem postaram się ogłosić konkurs :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Spóźniłam się z głosem, ale widzę ze i tak mój typ zwyciężył :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bezludna wyspa jest fajna... ale powtarzała się milion razy. Wiem, że już i tak głos nieważny, ale jak dla mnie trójka jest fajna (żeby nie było, że głosuję na swoje pomysły ;)). Mam parę takich uniwersalnych kosmetyków, ktore są w moim domu niezbędne i stosują je wszyscy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie też bardzo podoba się bezludna wyspa, czyli 1:)
  pozdrawiam
  http://kosmetycznawyspa.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 14. Podoba mi się pomysł nr 2. A że to dopiero połowa wakacji, to jest czas na jego realizację...

  OdpowiedzUsuń