sobota, 25 stycznia 2014

Styczniowy konkurs na Rozdawajce

No moje kochane :)
Czas na konkurs :)
Nie uważacie :D ???

A teraz mały przerywnik - myśl przewodnia konkursu w postaci demotywatora ;)


Trochę ostatnio się to wydłużyło... Powód. Mamy do zorganizowania wspólny konkurs ze sklepem MAMIDADI.PL Plany są, banery są i pewnie za kilka dni wystartujemy :) Jak dogramy szczegóły. A że to moja taka pierwsza współpraca - i jeszcze doświadczenia mi brakuje, proszę o cierpliwość :) Następnym razem pójdzie lepiej i szybciej :) A za piątym czy dziesiątym razem weteranem normalnie będę :) I w kilka minut temat rozgryzę;)

Ale - żeby nie było, że przez te współprace w tym miesiącu konkursu nie będzie - to już go ogłaszam.

A zanim ogłoszę do końca - czyli podam pytanie konkursowe :) To informuję, że należy zapoznać się z zasadami Rozdawajki :) Troszkę je ostatnio zmieniłam :) Po pierwsze aby wziąć udział w konkursie - trzeba oprócz zostania publicznym obserwatorem Rozdawajki i umieszczenia banera na swoim blogu również polubić stronę sponsora/sponsorów na FB. W przypadku tego konkursu - trzeba polubić funpage drogerii Naturica.
Nie mam ochoty także,  już dłużej w każdym wpisie pisać, że biorąc udział w konkursie i zwyciężając zgadzacie się wygrane kosmetyki opisać go na swoim blogu z linkiem do produktu na Naturica.pl oraz na kopiowanie części i całości opinii o kosmetyku na stronę z produktem sklepu Naturica.pl czy na blogi z opiniami o produktach danej firmy :)
Te zasady są i będą niezmienne. Więc po co za każdym razem przypominać je Wam od nowa. Kto będzie brał udział w konkursie - przeczyta je w zasadach, kto już brał - ten je zna :)
Ok to czas na najważniejsze:
1. Organizator konkursu  - drogeria internetowa Naturica.pl
2. Czas trwania konkursu: 25-01-2014 - 16-02-2014
3 Nagrody w konkursie: Kupony rabatowe - kupony nie obejmują kosztów przesyłki
I miejsce: kupon na zakupy o wartości 100 zł
II miejsce - kupon o wartości 75 zł
III miejsce kupon o wartości 75 zł
Nagrody dodatkowe wybierane tylko wśród odpowiedzi konkursowych osób spełniających dodatkowe kryteria
Publiczny obserwator bloga http://naturica-pl.blogspot.com/ - zostanie wybrana dodatkowa nagroda - kupon o wartości 75 zł
Informacja na swoim FB lub blogu o konkursie - zostanie wybrana dodatkowa nagroda - kupon o wartości 75 zł
Skuteczne zaproszenie do konkursu 3 nowych blogerek (czyli same również dołączą do Rozdawajki i wezmą udział w konkursie na Rozdawajce) - kupon o wartości 75 zł

4. Pytanie konkursowe - trochę podchwytliwe i zmuszające do chwili refleksji i mam nadzieję docenienia tego co się ma
Jestem szczęściarą ponieważ....
5. Udział w konkursie zgłaszamy w komentarzach do tego wpisu w następujący sposób:

1) Jestem szczęściarą ..... czyli odpowiedź na pytanie konkursowe
 
2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga 
 3) to samo na FB  
4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę :)
5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK/NIE i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
 6) blog Naturica obserwuję jako  
7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku  w którym została umieszczona informacja o tym konkursie  
8) nicki blogerek oraz adresy ich blogów - które osobiście zaprosiłyście do Rozdawajki
9) Trafiłam tu z polecenia (te pytanie głównie się tyczy nowych blogerek, które zostały zaproszone przez dziewczyny już będące i działające na Rozdawajce). To tak na wszelki wypadek - aby nie było niedomówień w momencie wyboru zwyciężczyni ostatniej nagrody
I tyle :)
Zapraszam do zabawy :)
A na koniec przypominam o darmowej wysyłce - tylko do jutra :) Szczegóły tutaj

30 komentarzy:

 1. Super,że już rusza kolejny konkurs! Szkoda,że tego fb trzeba mieć : ( Życzę wszystkim powodzenia! : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż ciężko uwierzyć że są osoby które nie mają FB. Myślę jak zrobić aby wszystkie strony były zadowolone :) Może jakaś sugestia - co mogłoby ewentualnie zastąpić FB

   Usuń
  2. Ja też długo nie miałam fb - ale żeby być bliżej - założyłam fb blogowe - i nie jest mi tam źle, ale mimo to prywatnego nie założę, bo nie mam takiej potrzeby :)

   Usuń
  3. faktycznie - to może być rozwiązanie. W żaden sposób nie kolidujące z prywatnymi przekonaniami na temat tego portalu :) I nikogo nie zmusza do zakładania go prywatnie - jak ktoś nie ma na to ochoty :)

   Usuń
 2. 1) Jestem szczęściarą, bo mam kochającego męża i cudnowną córeczkę. Niby to takie oczywiste, ale właśnie, jeżeli się nad tym głębiej zastanowić to ile miałam szczęścia, że moje dziecko jest zdrowe, że mimo komplikacji urodziło się w ostaniej chwili, Ktoś szczęśliwie nad nami czuwał. Jak wiele znaczy rodzina wiedzą w głównej mierze Ci, którzy rodziny nie mają, a bardzo by chcieli, albo Ci, którzy ją stracili. Kilka sytuacji w moim życiu niejako zmusiło mnie do zastanowienia się nad tym jak wiele mam w życiu i jak bardzo bym cierpiała jeżeli któreś z nich bym straciła. Doceńmy to co mamy w życiu wtedy kiedy jest na to czas, a nie kiedy jest już czasem za późno.
  2) Obserwuję blog Rozdawajka jako: Blanka
  3) FB: Świat Blanki
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę :)
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako: Blanka
  7) link do udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie: https://www.facebook.com/SwiatBlanki/posts/746834535351215?stream_ref=1

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. 1) Jestem szczęściarą .....

  Mam wspaniałego faceta, z którym się kłócę często, ale nie potrafimy bez siebie żyć i wspieramy siebie nawzajem. Wierzymy w siebie i dopingujemy sobie nawzajem, gdy tylko podejmiemy jakieś ważne życiowe decyzje.
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Klaudia Dutkiewicz
  3) to samo na FB Ze Świata Fantazji
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę klaudynad.blog@wp.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako Klaudia Dutkiewicz

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko wrócę do domu - to natychmiast będę wypełniać wszystkie warunki po kolei ! :)) Świetny konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 5. 1) Jestem szczęściarą bo spotkałam swoje chodzące szczęście, swoją drugą połówkę z która mogę dzielić mój mały azyl w domu, gdzie mam wspaniałą kochającą rodzinę, gdzie mam dach nad głową i na nic mi nie brakuje. Jestem szczęściarą bo mogę chodzić z moim psem na spacery, mogę zwiedzać z ukochanym zamki, mogę chodzić po skałkach, mogę spełniać swoje mniejsze od czasu do czasu większe marzenia.


  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga - Karolina Furgacz
  3) to samo na FB Karolina Soczówka
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę :) karolina1990r@o2.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako Karolina Furgacz
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie https://www.facebook.com/karolina.furgacz.7/posts/207519712775683?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 6. 1) Jestem szczęściarą ..... Przede wszystkim dlatego, że mam kochającą rodzinę która zawsze mnie wspiera i jest przy mnie w trudnych sytuacjach. Drugim argumentem jest mój wspaniały chłopak. Który w ciągu 3 lat naszego związku ani razu nie kłócił się ze mną (zawsze starał się rozwiązać konflikt rozmową) ani się na mnie nie złościł. Jestem szczęściarą bo otaczają mnie ludzie dzięki którym czuję się kochana i potrzebna.
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga : Dominika Hamulska
  3) to samo na FB : Dominika Hamulska
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę: obsesyjna96@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako Dominika Hamulska
  Banerek na moim blogu jest na samym dole ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. 1) Jestem szczęściarą, bo spełniają się moje marzenia, bo mam dwie wspaniałe córki, bo rosną mi zdrowo wnuki, a najważniejsze że kilkakrotnie uciekłam od kostuchy, ostatnio udało mi się w ostatniej chwili pokonać groźną chorobę. :))
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: Daisy K
  3) to samo na FB Dorota Kowalska
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę :) dorota61@onet.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako Daisy K
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie: https://www.facebook.com/kolorowyswiatmarzen/posts/696740850360227?stream_ref=10
  8) nicki blogerek oraz adresy ich blogów - które osobiście zaprosiłyście do Rozdawajki: Świnka Pepa, Kalista Bloguje, Kosmetyki Kasiorry, Mysza, Karolina Gierdziejewska, Monika Szczółko..
  Bardzo dziękuję za przypomnienie, jak zwykle spojrzałam o 2 w nocy i nie miałam już sił napisać. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem szczęściarą...jestem, chociaż gdybym miała rozbić na cząstki swoje życie to uznałabym raczej, że wszystko jest nie tak. Pisząc "wszystko" uogólniam, bo "wszystko" to, co najważniejsze, albo jedno z najważniejszych co może dać szczęście to miłość. I tak sobie myślę, że skoro nie mam szczęścia w miłości, to i tak muszę żyć. Bo przecież mam dla kogo. Żaden facet nie odbierze mi poczucia bycia szczęśliwą oraz nazywania siebie szczęściarą.
  Mam cudownych rodziców. Wspierają mnie zawsze i wiem, że mogę na nich polegać. Nigdy nie oceniają, nie odrzucają. Mój brat to również kopia rodziców, więc chwała za takiego, chociaż kiedyś, kiedy tłukliśmy się nie wiedziałam, że tak go docenię. I najważniejsze, czyli mój kochany syncio. Jest cudownym i najwspanialszym człowiekiem na świecie!! I to właśnie ON nauczył mnie prawdziwej miłości, bezwarunkowej, chociaż może niekiedy ślepej, bo jestem zakochana w NIM po uszy:) I to właśnie dzięki mojej rodzinie mogę nazwać się szczęściarą!


  obserwuję Rozdawajkę jako: moje Eldorado...
  obserwuję na fb jako: Moje Eldorado
  zgadzam się na warunki Rozdawajki oraz warunki tego konkursu TAK
  blog Naturica obserwuje jako: moje Eldorado
  link do udostępnienia na fb: https://www.facebook.com/Lusia1982/posts/665536673504202?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem szczęściarą...Jestem? Czasami mam wrażenie, że ktoś robi sobie ze mnie żarty i rzuca największe kłody pod nogi... Konary dębu Bartka. Najprościej jest je przeskoczyć, ja zawsze wybieram najdłuższą drogę i je okrążam.
  Od czego zależy to czy jesteśmy szczęściarami? Od pozycji? Od pieniędzy? Tytułów naukowych?

  Najmilsza mi osoba opuściła ten świat niespodziewanie. co było dla mnie końcem świata...Świat powrócił gdy okazało się, że jestem w ciąży. Przypadek?
  Ciąża, mimo ciągłych stresów przebiegła prawidłowo, 3 godzinny poród zakończył się sukcesem co uważam za szczęście.
  Niestety po 4 miesiącach Dzidzia musi być pod kontrolą neurologa- zaburzenia napięcia mięśniowego.Szczęśliwie okazało się, że rehabilitację wszystko naprawią! Szczęście w nieszczęściu!
  Kupiłam sobie swoje pierwsze auto, znów los się do mnie uśmiechnął. Niestety tylko na chwilę bo zdąrzyłam już naderwać zderzak...eh...Jak sobie o tym pomyślę to się we mnie gotuje.

  I tak w kółko...Coś wychodzi i coś się psuję. Taka kolej rzeczy.
  Czy jestem szczęściarą? Sam fakt, że mogę chodzić, mam dwie ręce i nogi, nie jestem głucha ani niewidoma uważam za szczęście. To, że mogę walczyć z przeciwnościami losu bo mam na tyle siły i możliwości żeby wziąć te kłody i przerzucić przez płot do sąsiada sprawia, że mogę uważać się za szczęściarę.
  Mogę się starać o to aby moja córka za 20 lat, znajdując taki konkurs mogła napisać: jestem szczęściarą bo mam najsilniejszą i najlepszą mamę na świecie.

  Ps: pisząc odpowiedź na to pytanie przez przypadek mi się skasowała. Złośliwość:]Musiałam pisać na nowo:]

  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: krwawa Jadźka
  3) to samo na FB : Paulina Wujec
  4)email: krwawa.jadzka@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako : Krwawa Jadźka

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. 1) Jestem szczęściarą, choć czasem o tym zapominam...
  Wtedy uśmiech moich dzieci znów mi o tym przypomina.
  Jestem szczęściarą, bo zasypiam i budzę się obok człowieka,
  który nas bardzo kocha i z okazywaniem tej miłości nie zwleka.
  Jestem ogromną szczęściarą i czuję się spełniona,
  jako troskliwa i kochająca matka oraz żona.
  Jestem szczęściarą, choć nie zawsze to co mam potrafię docenić...
  I każdego dnia będę starała się to zmienić.
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: maadlen18
  3) To samo na FB : Marlena Pietkiewicz
  4) Email: maadlen18@vp.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako: maadlen18
  7) link do konkursu publicznie udostępniłam na swoim profilu na fb: https://www.facebook.com/marlena.pietkiewicz.5

  OdpowiedzUsuń
 12. I w końcu znalazłam chwilę czasu !!! :)))

  1)
  JESTEM SZCZĘŚCIARĄ – BO Z WIELKĄ WIARĄ, WIERZĘ ŻE LOS SIĘ ODMIENI
  WIERZĘ W TEN LEPSZY, NO I BEZPIECZNY, DZIEŃ PEŁEN SŁODKIEJ NADZIEI.
  I JESTEM PEWNA, ŻE DZIEŃ RADOŚCI, NIEBAWEM DO MNIE ZAWITA
  ZAPUKA DO DRZWI A MOJE SERCE RADOŚNIE GO POWITA.

  JESTEM SZCZĘŚCIARĄ – BO Z WIELKĄ WIARĄ WIERZĘ, ŻE BÓG MI POMOŻE
  PODA MI RĘKĘ, USUNIE UDRĘKĘ I SIŁĄ SWĄ MNIE WSPOMOŻE.
  ZAWSZE POCIESZY, DODA OTUCHY, GDY CIEMNOŚĆ NOCY NADCHODZI
  ON ZAWSZE PRZY MNIE, ON ZAWSZE BLISKO – ON BÓL W MYM SERCU ŁAGODZI.

  JESTEM SZCZĘŚCIARĄ – BO MAM RODZINĘ, PIĘKNĄ CUDOWNĄ KOCHANĄ
  GDY WSTAJĘ RANO, ONI WITAJĄ MNIE SŁODZIUTKIM SŁOWEM MAMO.
  DZIECKO TO RADOŚĆ, MĄŻ TO POCIECHA – JA TEGO JESTEM ŚWIADOMA
  I NIGDY NIE DAM NIKOMU ICH SKRZYWDZIĆ, GDYŻ ZBYT MOCNO ICH KOCHAM.

  JESTEM SZCZĘŚCIARĄ – GDYŻ MOJA MAMA, JEST NAJWSPANIALSZA NA ŚWIECIE
  ZAWSZE POMOŻE, SZCZERZE PRZYTULI CÓRKĘ SWĄ UKOCHANĄ.
  ZA KAŻDYM RAZEM, CHĘTNIE POMAGA – I ZAWSZE JEST BARDZO BLISKO
  MAMO POWIEDZ MI - PROSZĘ KOCHANA, JAK JA ODWDZIĘCZĘ SIĘ ZA TO WSZYSTKO?

  JESTEM SZCZĘŚCIARĄ PONIEWAŻ NIGDY, NIKOMU NIC NIE ZAZDROSZCZĘ
  ZAWSZE TEŻ JESTEM GOTOWA POMÓC – I O NIC WÓWCZAS NIE PROSZĘ.
  JESTEM SOBĄ, ZAWSZE I WSZĘDZIE BO TAK NAJŁATWIEJ SIĘ ŻYJE
  I WSPÓŁCZUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY ŻYJĄ W KŁAMSTWIE ZMOCZENI OD STÓP PO SZYJĘ.

  JESTEM SZCZĘŚCIARĄ - POMIMO TRUDU, JAKIE MI ŻYCIE POD NOGI UKŁADA
  BO JESTEM MAMĄ ŻONĄ I CÓRKĄ – A TO JEST ROLA TWARDA.
  ZAWSZE I WSZĘDZIE GOTOWA POMÓC – KAŻDEMU KTO ZAPYTA
  BO ZEBRA STĄPA TWARDO PO ZIEMI , W KOŃCU MA CZTERY KOPYTA!

  : )

  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: Zebra
  3) To samo na FB : Zebra
  4) Email: zebratestuje@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe - oczywiście!
  6) blog Naturica obserwuję jako: Zebra
  7) link do konkursu publicznie udostępniłam na swoim profilu na fb:https://www.facebook.com/pages/Zebra/553464668076417?ref=hl
  8. Tu nie upublicznię, kogo zaprosiłam bo nie wiem czy dziewczęta sobie życzą aby upubliczniać ich dane :) - Wszystko na FB jest do wglądu :) Mam nadzieje, że się pojawią, bo konkurs jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 13. 1) Jestem szczęściarą ponieważ byłam najszybszym plemnikiem w drużynie i żyję :D, kocham i jestem kochana, otaczam się wspaniałymi ludźmi i mam szansę wziąć udział w konkursie Rozdawajki :D

  2) Obserwuję jako: Mrs.Rose

  3) na FB : Mrs.Rose

  4) e-mail: Mrs.Rose@onet.pl

  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu: TAK

  6) blog Naturica obserwuję jako : Mrs.Rose

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Jestem szczęśliwa ponieważ mam najukochańszych 3 mężczyzn na świecie. Mowa tu o moim mężu i dwóch synkach. Nie mogłabym być bez któregoś z nich szczęśliwa, bo bez nich nie mam mnie! No a w takim zacnym gronie - to ja jestem jedyną królową w naszym zamku:) I jak tu nie być szczęśliwą;)
  2. żyć nie umierać
  3. Anna Radomska
  4. laskaradomska@o2.pl
  5. TAK zgadzam się na warunki Rozdawajki
  6. blog Naturica obserwuję jako Żyć nie umierać
  7. https://www.facebook.com/anna.radomska.75
  8.
  9. Trafiłam tu z polecenia ZEBRY :)

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Ogólnie powiedziałabym, że jestem pechowcem, a nie szczęściarą. Jednak po dłuższym zastanowieniu znajdzie się parę rzeczy dzięki, którym mogę nazwać się szczęściarą. Otóż mam kochającego mężczyznę, który bardzo, ale to bardzo mi pomaga. Odnowiłam znajomości z gimnazjum i to jest dowód na to, że przyjaźnie szkolne mogą trwać całe życie. Założyłam bloga - nie mam wielu widzek i komentatorek, ale cieszę się, że w ogóle ktoś do mnie zagląda. Mam wspaniałych rodziców, którzy wydawali się okropni jak z nimi mieszkałam, ale jak zwykle okazało się, że doceniamy coś dopiero, gdy oddalamy się od tego. Do szczęścia brakuję mi fajnej pracy, ale nie ma co się łamać tylko trzeba przeć na przód:-)
  2. Obserwuję jako: Lusi
  3.Na FB: Lucyna Modrzejewska
  4.E-mail: lucynam9@gmail.com
  5. TAK zgadzam się na warunki rozdawajki
  6. Blog naturica obserwuję jako: Lusi
  7. Napisałam notkę na moim blogu o konkursie http://lusinspiration.blogspot.com/2014/01/zaszaleje-biore-udzia-w-kolejnym.html
  8. Nie zapraszałam nikogo osobiście
  9. Trafiłam tutaj nie z polecenia, ale dzięki blogowi Kobiety Nieidealnej, który obserwuję:-)

  OdpowiedzUsuń
 16. 1) Jestem szczęściarą... Tak, jestem szczęściarą. Może to wręcz banalne, ale dlatego, że mam kochającą się rodzinę- wspaniałego męża, cudownych rodziców i braci. Zawsze mogę na nich liczyć i choć czasem mamy odmienne zdania na różne tematy, to dochodzimy do porozumienia. Dlaczego uważam, że właśnie dlatego jestem szczęściarą? Bo nie każdy może tak powiedzieć o swojej rodzinie, nie każdy ją ma. A ja mam najwspanialszą rodzinę na świecie, którą kocham i nie zamienię na nic! Poza tym jestem szczęściarą, bo w gruncie rzeczy nie mam większych problemów ze zdrowiem, trzeba to docenić i cieszyć się z tego w czasach, gdy tak wiele osób zmaga się z chorobami. Mnie i moją rodzinę na szczęście one omijają i mam nadzieję, że Bóg pozwoli żeby tak pozostało.
  Czemu jeszcze jestem szczęściarą, hmmm... bo być może uda mi się wygrać w Rozdawajce :D
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: Agnieszka eS.
  3) to samo na FB: Agnieszka Żmuda i Kobiecy 'lajfstajl'
  4) e-mail do kontaktu sekagnieszka033@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako : Agnieszka eS.
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=642112759169909&id=190342094453692&stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 17. 1)
  Jestem szczęściarą od ostatnich wakacji,
  Spotkałam tam mą miłość i dużo innych atrakcji.
  Zdarzyło się to podczas podróży,
  Miłość życia spotkałam, o której każdy marzy.
  Jak wiadomo przypadki chodzą po ludziach,
  Pewnie jakiś amor miał w tym wszystkim udział.
  Zaczęłam już w lipcu od Paryża,
  Tam właśnie spotkałam mego męża.
  Dalej już RAZEM ruszyliśmy na wschód,
  Gdzie Krzywa Wieża w Pizie- architektoniczny cud!
  Potem klimatu szybka zmiana,
  Na Safari wyruszyliśmy już z rana.
  Kolejnym punktem naszej podróży,
  Było ujrzenie piaskowej burzy.
  Koniecznie zobaczyć chcieliśmy Chiński Mur,
  Oraz w Dubaju drapacze chmur.
  Inków miasto też odwiedziliśmy,
  Potem w Nowym Jorku czas spędziliśmy.
  Po realizacji marzenia mego,
  Przywiozłam ze sobą mojego ukochanego!

  2) vesp007er (vesper lizbark)
  3) Amelia JA
  4) vesp007er@o2.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TA
  6) blog Naturica obserwuję jako vesp007er (vesper lizbark)
  7) https://www.facebook.com/amelia.ja.393/posts/1488701201357464?stream_ref=10

  OdpowiedzUsuń
 18. 1) Jestem szczęściarą ..... ponieważ najzwyczajniej w świecie mam kogoś, komu na mnie zależy, i wcale nie jest to chłopak, narzeczony, mąż . (Tu zagadka również dla Ciebie o kim mowa :) Podpowiem, że nie jest to jedna osoba a cała gromada :P )
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Adrianna Karpowicz
  3) to samo na FB Adrianna Karpowicz
  4) e-mail adriannakarpowicz@gmail.com
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK i ewentualnie odpowiedzi na zadania dodatkowe
  6) blog Naturica obserwuję jako Adrianna Karpowicz
  7)na fb https://www.facebook.com/pazurkiumyszy/posts/447997258634163?stream_ref=10
  8) nicki blogerek BRAK
  9) Trafiłam tu z polecenia NIKOGO

  OdpowiedzUsuń
 19. 1) Jestem szczęściarą ponieważ tak jak nikt inny potrafię się cieszyć z każdego następującego dnia po nocy, dodatkowo mam swoje małe hobby, z którego jestem bardzo dumna i pomimo tego, ze wiele osób o tym nie wie to kocham to uczucie, gdy sama do siebie się śmieje, a ludzie wokół mnie zaczynają się na mnie dziwnie patrzeć zastanawiać co mnie tak śmieszy. Jestem szczęściarą bo po prostu jestem sobą!
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Magdalena B
  3) to samo na FB -Magdalena Błażejewska (prywatnie) polubiłam jako storna z mojego blogowego FB-https://www.facebook.com/pages/Ciekawska-Magdalena-blog/493561980719257
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę :) lady1307@interia.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako Magdalena B
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie -notka na blogu-http://magicwordcherry.blogspot.com/2014/02/rozdawajka-rozdaje-do-konca-tego-dnia.html#comment-form
  oraz dałam znać na FB https://www.facebook.com/pages/Ciekawska-Magdalena-blog/493561980719257

  OdpowiedzUsuń
 20. 1) Jestem szczęściarą, bo jestem zdrowa i mam dach nad głową. Naprawdę trzeba nieraz doceniać tak trywialne rzeczy jak dach nad głową, czy to, że mam za co kupić jedzenie. Wiele osób nie może sobie na takie coś pozwolić.
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: rzenn
  3) to samo na FB: Marzena P.
  4) e-mail do kontaktu w razie wygranej poproszę :) ma.rzen.ka@interia.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako rzenn
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie NIE MA
  8) nicki blogerek oraz adresy ich blogów - które osobiście zaprosiłyście do Rozdawajki NIE MA
  9) Trafiłam tu z polecenia Magdalena B

  OdpowiedzUsuń
 21. 1) Jestem szczęściarą, bo mam męża, psa i długo wyczekiwanego syna, mam troskliwa i kochająca się rodzinę, mam wielu znajomych i przyjaciół, mogę w wolnym czasie robić to co lubię, mam marzenia, ktore wierzę że kiedys się spełnią.
  2) obserwuję bloga jako: mojedamskiemysli
  3) FB - Moje damskie myśli
  4) e-mail do kontaktu: iza_suchar@o2.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako mojedamskiemysli
  7) https://www.facebook.com/mojedamskiemysli - tu info o rozdaniu
  8) BRAK
  9) Trafiłam tu z polecenia Magdalena B http://magicwordcherry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. 1) Jestem szczęściarą mam dzieci, męża, dom, zdrowie... czegoż chcieć więcej
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga Monika dz.
  3) FB- Monika Dzięgielowska
  4) m.dziegielowska@poczta.fm
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako Monika dz.
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie https://www.facebook.com/shares/view?id=725751597464654
  banner: dzieciaczkowo-kolorowo.blogspot.com
  9) Trafiłam tu z polecenia Magdaleny B. z bloga http://magicwordcherry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. 1) Jestem szczęściarą bo żyję. Tyle mi wystarczy :)
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: Marcepanka
  3) to samo na FB : Marcepanka Blog
  4) e-mail: marcepankablog@op.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako Marcepanka
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie https://www.facebook.com/MarcepankaBlog/posts/592978404122577

  OdpowiedzUsuń
 24. 1) Jestem szczęściarą, bo odnalazłam swoją pasję w życiu, której się poświęcam każdego dnia.
  Jestem szczęściarą, bo każdego poranka budzi mnie uśmiech mojego ukochanego, trzymającego świeżo zaparzoną kawę.
  Jestem szczęściarą, bo mam kochającą rodzinę, przyjaciół oraz cudownego psa, który doprawy mnie uszczęśliwia.
  Jestem szczęściarą, ponieważ potrafię się cieszyć każdym dniem i nawet w najmniejszych czynnościach potrafię odnaleźć odrobinę szczęścia. Rzeczy, które kiedyś wydawałyby mi się oczywiste, takie jak wzięcie relaksującej kąpieli czy chwila przy dobrej książce, teraz mnie potrafią uszczęślwić, ponieważ tak trudno wygospodarować na nie czas... Doceniam każdy wolny moment, bo życie ostatnio tak szybko ucieka.


  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga dobiezka
  3) FB- Marta Dob.
  4) dobiezka@o2.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako dobiezka
  7) link do artykułu, udostępnienia na Facebooku w którym została umieszczona informacja o tym konkursie https://www.facebook.com/dobiezka
  banner: http://wlosowomi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. 1) Jestem szczęściarą ..... czyli odpowiedź na pytanie konkursowe
  Hm, można by powiedzieć, że dla mnie odpowiedź będzie prosta i już. Mam dwie cudowne, zdrowe córeczki bliźniaczki, które mają obecnie 20 miesięcy. Dużo szczęścia miałyśmy podczas porodu oraz przez całą ciążę, która była zagrożona, właśnie ze względu na ciążę mnogą. Ogromnym szczęściem jest samo to, że je mam, bo kiedy usłyszałam od jednego z lekarzy, że nie będziemy mieć dzieci to mój świat się zawalił, a całe szczęście dla mnie lekarz po prostu był niekompetentny. I to rzeczywiście jest dla mnie mega szczęście, jednak szczęściem jest dla mnie również coś innego a właściwie ktoś inny. Jest to mój mąż, który wspierał mnie przed ciążą, w trakcie ciąży oraz po porodzie, wspierał mnie zawsze i wszędzie, jeżeli chodzi o jego pomoc rodzinną, ale pewnego dnia zaskoczył mnie podwójnie. Otóż wspiera on również moje hobby, a właściwie moją odskocznię od dnia codziennego, a konkretnie bloga. Stara się zajmować sam dziewczynkami, abym w weekendy mogła zrobić zdjęcia na bloga, kupuje mi podczas obowiązkowych zakupów lakiery do paznokci, abym miała co pokazywać na blogu ( sam wybiera i udaje mu się to doskonale ). Kiedy usłyszał o pierwszym spotkaniu blogerek w Rybniku, to bez zastanowienia było: wysyłaj zgłoszenie, idziesz i nie było żadnego ale. Chociaż między nami są spięcia, kłótnie, różnice zdań, to wiem, że on doskonale rozumie, że oprócz życia rodzinnego to jeszcze należy mi się odskocznia od całego tego codziennego rutynowego życia, a sam w zamian nie oczekuje czasu dla swojego hobby jakim jest wędkarstwo. Jednak jestem szczęściarą , że go mam ... :-)
  2) Nick pod którym jesteś publicznym obserwatorem bloga: MMMaloka
  3) Lubię na fb - Lakierkowo
  4) muminek526@wp.pl
  5) Zgadzam się na warunki Rozdawajki i tego konkursu TAK
  6) blog Naturica obserwuję jako: MMMaloka
  7) info na FB: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1450659795164799&id=514961751924943

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy były już może wyniki styczniowego konkursu? :)

  OdpowiedzUsuń