niedziela, 2 lipca 2017

LIPIEC MIESIĄCEM WALKI Z CELLULITEM - NOWA AKCJA i KONKURS!

Witajcie Kochane!

Ogłaszam nową akcję, która zakończy się KONKURSEM! :)

Od dziś do końca lipca, a więc do 31 lipca 2017 r. będzie trwała akcja W LIPCU WALCZYMY Z CELLULITEM. W trakcie trwania tej akcji będzie można kupić TRZY HITY ANTYCELLULITOWE 10, 15 i 20% taniej. 




I taką PROMOCJĘ, taką możliwość zaoszczędzenia kilku złotych na lato mają wszyscy klienci Sklepu Naturica :)

Natomiast dla moich kochanych blogerek-testerek przygotowałam dodatkowo KONKURS :)


Aby wziąć w nim udział należy:

1. Napisać artykuł o cellulicie (o tym jak z nim walczycie, jakie są wasze metody, ulubione kosmetyki, albo domowe sposoby...)

Wszystkie chwyty dozwolone! Możecie wstawiać swoje zdjęcia przed i po usunięciu cellulitu, możecie dodatkowo wstawić recenzję kosmetyku na cellulit, możecie podawać przepisy na domowe kosmetyki... wszystko zależy od Waszej wyobraźni! Jest tylko jedno ALE, nie można promować produktów, których nie ma w ofercie sponsora - czyli SKLEPU NATURICA.

2. W artykule umieścić link do Sklepu Naturica i BANER (może być do produktu, może być do strony głównej, wybierz sama)

3. Wrzucić link do swojego artykułu w komentarzu pod tym postem

* zgłoszenia w komentarzu można dodawać do 31 lipca

I to właściwie tyle. Nie musisz nic więcej robić! :)


A co można wygrać?

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę jedną osobę, która napisze najfajniejszy moim zdaniem artykuł i do tej osoby poleci zestaw antycellulitowy składający się z koncentratu i folii:


+



Mam nadzieję, że wszystko jasno opisałam.

W konkursie może wziąć udział każdy kto pisze bloga (tematyka bloga dowolna) i mieszka na terenie Polski, bo paczka może być wysłana tylko na terenie Polski.

A tutaj macie baner, który należy wstawić w treść artykułu:


No to powodzenia! :)

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia od zakończenia jego trwania.

..............................................................................................


UWAGA AKTUALIZACJA!


SPONSOR zdecydował, że oprócz nagrody głównej zostaną rozdane jeszcze 2 nagrody - kupony rabatowe na zakupy w Sklepie Naturica!



wtorek, 13 czerwca 2017

NO TO KONKURS! :)

Wczoraj pytałam o konkurs, bo nie byłam pewna czy ktoś jeszcze czyta tego bloga. Na szczęście blog jeszcze nie umarł, choć przyznam, że trochę zaniedbany jest - za co przepraszam. Postaram się to naprawić  ;)

Jeśli chodzi o konkurs to jest bardzo prosty. Wystarczy polubić nasz profil na FB, udostępnić post konkursowy i napisać przepis na swoją ulubioną domową maseczkę. 

Zresztą! 
Wszystkiego dowiecie się klikając TUTAJ.

Mam nadzieję, że to że konkurs jest iście Facebookowy nie będzie Wam przeszkadzać.. dziś chyba każdy ma Facebooka ;)

ZAPRASZAM SERDECZNIE! Książka jest naprawdę SUPER! Także warto powalczyć :)



poniedziałek, 12 czerwca 2017

A może by tak KONKURSIK? :)

Hej ho!

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? :)

Mam ochotę na konkurs, czy ktoś jeszcze podziela moje zdanie?



Kto chce konkurs łapka w górę! ;)

niedziela, 4 września 2016

Rozstrzygnięcie sierpniowej rozdawajki

Tak jak obiecałam :) A nawet szybciej - o cały jeden dzień podaję wyniki :)
Poszło łatwiej niż myślałam - zainteresowanie jeszcze minimalne :)
Ale czego się spodziewać - jeśli blog był zawieszony przez dość długi czas. Tak czy inaczej. Bardzo się cieszę że chętne do testów się znalazły i czytelnicy tego bloga też :)
Oraz że ktoś mimo przestojów wystartował w konkursie.

Zwyciężczynie są 3. I od razu gratulacje dla nich :

Krem do biustu otrzymują:


  1. Ann Dzi autorka bloga http://sekretydiety.blogspot.com
  2. Nadia autorka bloga http://malinowyskarbiec.blogspot.com/
Krem do dekoltu:


  1. Magdalena B autorka bloga http://magicwordcherry.blogspot.com

Kobietki które wygrały proszę o e-mail z adresem do wysyłki na adres biuro@naturica.pl z tytułem wygrana w Rozdawajce :) I to koniecznie w tym tygodniu, abyśmy zdążyli nadać paczki. Od 10 września wybieram się na tygodniowy urlop - i wszystkie wysyłki zostaną w tym czasie wstrzymane. Ruszą na nowo  od 19 września. Więc jeśli chcecie mieć szybko nagrody u siebie - poproszę jak najszybciej o e-mal :)

Tym - które wygrały w Rozdawajce - jeszcze raz gratuluję.
A pozostałe osoby zapraszam do kolejnego konkursu. Który ogłoszę jeszcze w tym tygodniu.

Ps. Przypominam też o regulaminie Rozdawajki - szczególnie o posiadaniu bloga z minimum 15 postami :)

Ps.2 Pamiętajcie by link do recenzji kosmetyku wygranego w tej Rozdawajce wkleić także w komentarzu pod tym postem :)

Pozdrawiam serdecznie
Ula



poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Rozdaję - 2x krem do biustu i 2x krem szyja dekolt Bingospa

Tak wiem - obiecywałam że będzie coś na cellulit. Jednak przemyślałam sprawę..
Są wakacje - a walka z cellulitem na zasadzie body wrapingu trochę czasu i samozaparcia wymaga.
Więc nikogo stresować owijaniem się nie będę - i zaczniemy od normalnych kosmetyków - które wymagają jedynie stosowania :)
Ok - to gotowe do rozdania?
To zaczynamy
Tak jak w temacie - mam do rozdania 2 opakowania

 Krem na szyję i dekolt z kolagenem i algami 135G BingoSpa

oraz 2 opakowania

Odżywcze serum do biustu 150 G BingoSpa


Jak otrzymać jeden z rozdawanych produktów:

Odpowiadając na pytanie - dlaczego właśnie do Ciebie powinien trafić jeden z tych kosmetyków
Gdzie odpowiedzieć - albo w komentarzu pod tym postem - albo na swoim blogu - pisząc post na ten temat - czyli informując że rozdawajka ruszyła, chcę wygrać produkt i dlaczego :) Wtedy w komentarzu dodajemy link do artykułu na swoim blogu. Co łatwo przewidzieć - posty na Waszych blogach będą wyżej oceniane niż komentarze :)

Do kiedy można brać udział w Rozdawajce i umieszczać komentarze? 

Do 31 sierpnia 2016r.

Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?

Do 5 września 2016r umieszczę wyniki Rozdawajki w nowym poście na tym blogu

Kto wygra?

Ten kogo komentarz/post na blogu wyda mi sie najciekawszy/najśmieszniejszy itp. Czyli ogólnie taki - który najbardziej przypadnie mi do gustu. Moim własnym subiektywnym zdaniem. I kto spełni wszystkie warunki umieszczone w zasadach rozdawajki

Jak zgłaszać udział w konkursie

Zgłoszenia proszę umieszczać jako komentarze w następującej kolejności:

1) Dlaczego to Ty powinnaś przetestować kosmetyk - komentarz na blogu lub link do postu na Twoim blogu
2) obserwuję jako
3) link do bloga
4) na FB lubię jako
5) e-mail podany i zapisany w Newsletterze

Udział w Rozdawajce to jednocześcnie zgoda na spełnienie wszystkich warunków określonych na stronach tego bloga :)

środa, 3 sierpnia 2016

Rozdawajka rusza na nowo

Witajcie :)
Trochę mnie tu nie było :)
I ten czas już w latach można mierzyć .
Mimo to - postanowiłam wrócić do porzuconego pomysłu.
Typowy ludź ze mnie - brak czasu i słomiany zapał - i blog upadł :)
No ale wracamy i mam nadzieję bawimy się dalej.

O czym warto wspomnieć?
Zmianie uległy zasady. Jakieś punkty zniknęły, jakieś dodałam, zostały doprecyzowane zasady po wygranych w konkursach

Pojawiła się także dodatkowo możliwość reklamowania własnych rozdań na blogu. Blogi na których sama się reklamowałam z konkursami praktycznie poznikały - więc dziewczyny które organizują konkursy u siebie - moga przysłać gotowca do opublikowania - i informacja zostanie tu umieszczona :)

To tyle z aktualności. 

Najbliższe ogłoszenie rozdania za kilka dni - i uchylając rąbka tajemnicy będę szukała chętnych do walki z cellulitem koncentratami Bingospa :) metodą body wrapping (jeśli ktoś nie wie o co chodzi z owijaniem ciała - czyli body wrappingiem - krótka i treściwa lektura tutaj)